O Nas
"Gdy jesteś w ciąży, wszystko kręci się wokół miłości.” - Heidi Klum

Miejsce, do którego trafiliście, tworzą ludzie, którzy doznali w swoim życiu najwspanialszego zaszczytu bycia rodzicem. Bezpieczny rozwój dziecka - o to dba każdy z Nas od momentu usłyszenia pierwszego bicia serca płodu. Obok niezapomnianych momentów radości, takich jak rozpoznanie pierwszych ruchów, solidne kopniaki, czy też rytmiczna czkawka na znak sytego posiłku, każda przyszła mama, jest pełna obaw i troski o prawidłowy rozwój ciąży. Kobieta, która choć raz w życiu doświadczyła tego pięknego stanu, doskonale zna uczucie niecierpliwego odliczania dni do następnej wizyty w gabinecie położniczym. ,,Oby wszystko było w porządku, jeszcze tydzień, kilka dni...”.

Mnożący się stres i nieustające poczucie niepokoju, źle wpływa na stan psychiczny kobiety ciężarnej, powodując bezsenność i lęk o życie swojego dziecka. Rozwój w dziedzinie najnowszych technologii medycznych sprawił, że systematyczna kontrola tętna płodu, jest możliwa również w warunkach domowych. Jako rodzice kierujący się troską i bezpieczeństwem Naszych dzieci, poddaliśmy wnikliwej ocenie dostępne na rynku europejskim detektory tętna płodu. Jak się okazało, wybór był oczywisty - AngelSounds, nie tylko najlepszy i niezawodny, ale przede wszystkim bezpieczny dla rozwijającego się płodu. Ten dźwięk trudno opisać słowami. Bicie serca dziecka to jedyna i niepodważalna muzyka dla ucha przyszłych rodziców.

Detektor tętna płodu to dla Nas spokojny sen, samokontrola i wsparcie. Zawdzięczamy mu tak wiele, że nie sposób nie dzielić się tą informacją z innymi rodzicami. Jeśli istnieją rzeczy, dzięki którym jesteśmy w stanie poszerzyć zakres bezpieczeństwa Naszych dzieci - My rodzice na pewno z tego skorzystamy!

Wybraliśmy spokój i bezpieczeństwo, pewnie wkraczając w kolejny etap rodzicielstwa. Teraz kolej na Was!